Wakacje w BułgariiWakacje w Bułgarii
Zapomniałeś hasła?

O nas

Bułgaria to Twoje najpiękniejsze wakacje!

 

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”
Mark Twain

 

onas1

Wiem co piszę. Na imię mam Stefan i mieszkam w Bułgarii od kilku lat. Bułgaria jest bezpieczna, piękna, słoneczna, pełna serdecznych ludzi. To kraina gór, jezior i złotych plaż. Ojczyzna Orfeusza i Spartakusa. Tu tradycje pielęgnuje się od lat. Tu wszystko jest możliwe.

Apartamenty i miejsca, które proponuję odwiedzam sam, sprawdzam ich wyposażenie i lokalizację. Znam właścicieli lub ich zarządców i wybieram tylko te w których sam bym zamieszkał.

Ja i moi ludzie jesteśmy do Waszej dyspozycji na miejscu. Służymy radą i pomocą, pomożemy znaleźć hotel lub kwaterę, zabierzemy z lotniska i zawieziemy do miejsca wypoczynku.

Zapraszam Was do wspólnej podróży!

Nasze atuty

tab-image

Rzetelna oferta

Precyzyjne opisy obiektów zamieszczonych w serwisie, ułatwiają naszym klientom dokonanie odpowiedniego wyboru, dopasowanego do ich indywidualnych potrzeb. Autentyczne zdjęcia zrobione przez naszą firmę oraz obiektywne opinie to nasz atut.

tab-image

Kompleksowość

Zapewniamy kompleksową obsługę w organizowaniu wakacji: od wyboru apartamentu, sprawdzenia dostępnych terminów, po doradztwo w zakresie transportu, transfer z lotniska, dowozy do plaży, centrum miasta czy restauracji. Ponadto na czas urlopu można wykupić ubezpieczenie.

tab-image

Zaplecze

Na terenie Słonecznego Brzegu posiadamy do dyspozycji naszych klientów samochód osobowy – kabriolet marki Peugeot, który można w wolnym terminie wynająć na dowolny czas. Ponadto posiadamy niezbędną wiedzę dot. sklepów, cen, wycieczek oraz aptek i placówek medycznych.