Słoneczny Brzeg  to największy i najczęściej odwiedzany  kurort  Bułgarii.  Miasto położone wzdłuż piaszczystej plaży o długości ponad 10 km.  Idąc spacerkiem  wybrzeżem  morza dojdziemy do pamiętającego starożytne czasy miasteczka Nesebyr.

Słoneczny Brzeg  jest całkowicie  podporządkowany  turystom, w sezonie tętni życiem, setki hoteli, restauracji, kramy, sklepy, dyskoteki, plaże – przez wszystkie te miejsca przetaczają się tysiące  turystów.

Wieczorem miasto nastawia się na zabawę, rozświetlają je neony, a tańczące dziewczyny zapraszają do knajpek pubów i dyskotek, na deptaku spotkasz turystów mówiących we wszystkich językach świata.

Nie na darmo Słoneczny Brzeg nazywany jest „Las Vegas Wschodu” gdzie kasyna i salony gier są nieodłączną częścią krajobrazu.

W Słonecznym Brzegu bawią się nie tylko dorośli i imprezująca młodzież.  Rodziny z dziećmi mają również swoje atrakcje – dwa Aquaparki (kończy się budowa najnowszego aquaparku w Pomorie ), setki placów zabaw, dmuchańców, budek z zabawkami, bujakami i kolorowymi świecidełkami, które czekają na małych turystów.

Urlop w Słonecznym Brzegu to niezapomniane wakacje i wspomnienia które na lata zostaną w pamięci.